دیروز رسانه ها نوشتند که نزدیک به 14 نفر از نظامیان ترکیه‌ای که برای توضیح درباره شاهکار صنعت ترکیه یعنی پهپاد بایراکتار به اوکراین رفته بودند تا شاید دوباره بتوانند رضایت مقامات اوکراینی را برای خرید تعدادی از این پهپادها بدست بیاورند

کشته شدن ۱۴ کارشناس نظامی ترکیه‌ای در اوکراین

دیروز رسانه ها نوشتند که نزدیک به ۱۴ نفر از نظامیان ترکیه‌ای که برای توضیح درباره شاهکار صنعت ترکیه یعنی پهپاد بایراکتار به اوکراین رفته بودند تا شاید دوباره بتوانند رضایت مقامات اوکراینی را برای خرید تعدادی از این پهپادها بدست بیاورند با موشک‌های روسیه کشته شده اند. البته دولت ترکیه در این خصوص هیچ واکنش رسمی نشان نداده است!

ورود غیرقانونی نماینده مجلس ترکیه به مرزهای ایران

«سلجوق ترک اوغلو» نماینده بورسا در مجلس ترکیه برای نشان دادن بسته نبودن مرز، به طور غیرقانونی وارد خاک ایران شده است که این موضوع در رسانه‌های ترکیه بازتاب زیادی داشته است.

وی گفته است در این منطقه نه مرزبانی از ترکیه بود و نه سربازی در ایران  که به من بگوید: ایست وارد نشو..!

وی که از حزب مخالف دولت است، این اقدام را در پاسخ به اظهارات مقامات دفاعی و نظامی ترکیه خوانده است که می‌گویند مرزهای ترکیه بسیار امن است!

درگیری ارامنه و آذری های مقیم امریکا در شهر نیویورک

تعدادی از شهروندان جمهوری آذربایجان در مقابل سازمان ملل در نیورک تجمع کرده و با ارامنه ساکن این شهر که با داشتن پلاکاردهایی در مخالفت با آذری‌ها در جلوی سازمان ملل تجمع کرده بودند درگیر شدند.

ارامنه حاضر در تجمع خواستار باز شدن جاده لاچین به خانکندی و ارسال مواد مورد نیاز به خانکندی شده بودند.

رونق گردشگری جنسی در باکو

سایت روسی زبان «اسپوتنیک» در گزارشی از رونق گردشگری جنسی در باکو خبر داده و نوشته است: «همچنین تجارت دختران باکو برای کشورهای عربی افزایش یافته است.»

  • منبع خبر : آذرپژوه